محاکمه ومجازات سریع موسوی و..

 تا کی برادر های ما را در کشور خودمان در جلوی چشمانمان بزنید و بکشید. دستتان به خون جوانانمان رنگین است.کروبی وموسوی وخاتمی اعدام کمترین محاکمه برایتان اعدام است.

/ 5 نظر / 6 بازدید
سید مجید

با اظهار تواضع و ارادت محضر شما عزیز هنرشناس که از وبلاگ من دیدن نموده‌اید، بنده با کلامی مختصر سعی داشته‌ام سپاسگذار لطف و عنایت شما باشم و با عنوان تقدیری کوچک از شما انسان بزرگ مراتب تشکرم را بجای آورم. اگر زحمتی نیست ادامۀ این متن را در وبلاگ من ملاحظه کنید.

فرهودی

ممنون از حضورتان در خانه مجازی من. آپ کردم سری بزنید

محمد

با سلام بله منم موافقم کمترین مجازات برای این فتنه گران اعدام است. ولی قبول کن در حال حاضر به صلاح کشور نیست که این ها اعدام شوند.

مصطفی

سلام به شما دوست عزیز بزرگوار ممنون از حضور و نظرتون امیدوارم شهدا همیشه کمکتون کنند. با پست(شلمچه کجاست...؟)منتظر حضور و دلنوشته هاتون با کربلای ایران شلمچه منتظر حضور و قدوم سبزتون هستم. اللهم عجل لولیک الفرج اللهم الحفظ والنصر قائدنا الخامنه ای باالقرآن اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک اللهم الرزقنا زیارت و شفاعت الحسین فی الدنیا و الاخره ایشالله شهید شی. شهادت بنده ی حقیر التماس دعا

سایبری

باسلام وصلوات برمحمد وآل محمد و تبریک عیدنوروز به شما وخانواده محترم وبا آرزوی اوقاتی خوش سرشار از معنویت. جناب عبدلی وبلاگ خوبی دارید مطالبتون رو زیاد کنید