آنها سربازان امام خمینی بودند،ما افسران امام خامنه ای

داستان مبارزه ما گویی تنیده شده در تا رو پود جانمان ، گویی همان روزی که متولد شدیم با شیر از مادر گرفتیم و با یک یا علی ایستادیم درمقابل تمام دنیا ،مبارزه شد جزیی از زندگی مان ، هستی مان! با یک شکل متفاوت ، اما نفس مبارزه همان است.ما باید همیشه آماده باشیم و هوشیار برای مبارزه نه برای دفاع از خاک چرا که شیاطین ،موجوادت خبیثه بخواهندبه خاک آسمانی ایران " و حفظنا من کل شیطان رجیم "‌حجر/17 بیایند حتی شده برای خبر گیری همچون تیر به سوی آنها پرتاب می شود "الا من خط الخطفه فاتبعه شهاب ثاقب" صافات /10 ؛ بلکه برای دفاع از تمام چیزیهایی که برایش خون داده شد . سالها می آیند دولتها و مجلس ها تغییر میکنند هر کسی با هر گروهی شعاری و ایده ای ...!!! اما یک چیز در ما ثابت ماندو آن اندیشه بود یعنی انقلاب و حفظ همین اندیشه یک مبارز همیشگی می طلبد و امروز میدانی متغیر برای ادامه آن . حتی برای حفظ انقلاب درجهانی که تازه از خواب بیدار شده و هر مسلمان آماده گرفتن یک سطل آب تا به روی اسرائیل بریزد ؛ باید همشه اماده باشیم چرا که دشمن در همه جا و هرکجا هست و برای آماده بودن یک اردوی جهادی کافی است .در شرایط سخت در گرما و سرما آنها کیسه پر میکردند تا سنگری باشد برای دفاع از خاک ، ما سنگر ی به نام مدرسه و مسجد درست میکنیم برای دفاع و احیای ارزشها. آنها برروی رود اروند پل زدند و به فاو رفتند برای اثبات حقانیت، ما پل می زنیم بر روی رودخانه های کوچک و بزرگ روستا برای اثبات توانایی در حفظ وحدت .آنها مجبور به دادن تلفات می شدند چرا که دشمن پر از تجهیزات بود و ما از دشمن دانایی و آگاهی ، ریشه کن کردن بی سوادی ! تلفات میگیرم . آنها مجروحاشان را در بیمارستانهای صحرایی مداوا میکردند و ما در خانه هایشان . آنها علاوه بر امام ، بهشتی با 72تن ، علامه مطهری ،صدوقی ، رجایی و باهنر و خیل عظیم یاران مخلص امام ...! داشتند ،ما فقط یک آقا سید علی داریم . آنها با قطره قطره خونشان نهال کاشتند و مابا ذره ذره وجودمان از این درخت حراست . آنها سربازان امام خمینی ‌بودند و ما افسران امام خامنه ای.
/ 2 نظر / 4 بازدید
GNI

پیامک بخون، پول بگیر، 100% واقعی و کاملا رایگان inPersia یک سیستم تبلیغاتی نوین است که هدف آن استفاده از پیامک که امروزه کاربرد زیادی نزد مردم دارد، جهت ایجاد یک گستره تبلیغاتی میباشد. تفاوت عمده inPersia با سیستم ها و شرکت های دیگر نظیر اپراتورهای تلفن همراه این است که ما پس از کسب اجازه از سوی کاربرانمان برای آنها پیامک های تبلیغاتی ارسال میکنیم، و پیامک های ارسالی مرتبط با علایق، سن، شغل و ... کاربر است. همچنین ما سهم قابل قبولی از مبالغ دریافتی جهت تبلیغات را به حساب کاربران واریز میکنیم! با عضویت در سیستم و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال میشود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده میشود. که میتوانید این مبلغ را پس از رسیدن به حدنصاب دریافت نمایید. کلیه جوایز (قرعه کشی) و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است.

سایبری

با سلام وصلوات برمحمد وآل محمد وشادباش وتبریک عیدسعید فطر وآروزی قبولی طاعات وعبادات شما عزیز فعال در عرصه دنیای مجازی ناکامی یک فراخوان فیس بوکی برخی اعضای فیس بوک که در ماه‌های گذشته تلاش زیادی برای فراخوان مردم از طریق این پایگاه خبری انجام داده‌اند یکبار دیگر با عدم استقبال مردم مواجه شدند. این گروه که پیش از این با فراخوان وسیع خود ماجرای تحقیرآمیز پارک آب و آتش تهران را ایجاد کردند این‌بار هم قصد داشتند در برخی از شهرهای کشور طی فراخوان مردم تجمعاتی را برگزار کنند که با ناکامی شدید مواجه شدند. گزارشات میدانی خبرنگاران حاکی است با وجود تبلیغات فیس بوکی برای آغاز دوباره آب‌پاشی در برخی پارک‌ها دعوت‌کنندگان این مراسم با توجه به عدم استقبال مردم فورا محل قرار را ترک کردند. سایت جامع خبری نافع www.nafee.ir